Veri Kurtarmada Lider Firma

Veri Kurtarmada Lider Firma

Veri Kurtarmada Lider Firma

Ülkemizde bilişim sektörü diğer ülkelere kadar gelişmemiş olsa da son yapılan yatırımlar sayesinde bilişim firmalarının önü açılmakta. Bilişimde bilinen alanlardan başka pek çok alan mevcut ancak ülkemizde yeni oturmaya başlayan sektör ancak kendini toparlayabilmiş durumda. Mühendislik hizmetlerinden başka pek çık alan daha kullanıcılara kazandırılmayı bekliyor.

Duyulmayan Ancak En Çok Kullanılan Yöntem

 Bilişim alanında pek bilinmeyen ancak ihtiyaç duyulan o alanlardan biri olan veri kurtarma hizmetleri aslında ülkemizde çokta yeni değil. Bundan yıllar önce de kullanılan veri kurtarma hizmetleri disklerde kalan ve kurtarılabilecek verileri çekmeyi hedefliyor. Disklerde segmentlerin üzerine farklı veriler yazılsa da eski verinin varlığını sürdürebildiği artık bilinen bir gerçek. Bu alanda fazla yetişmiş eleman olmasa da artık durum farklı bir hal aldı.

Veri Kurtarma Artık Çok Yaygın

 Son yıllarda ülkemizde popüler olmaya başlayan veri kurtarma hizmetleri  sağlayan pek çok firma mevcut. Yeni bir alan olduğu için bundan pay kapmaya çalışan firmalar bilip bilmeden alanda yer almış durumda. Bu yüzden veri kurtarmada kendini kanıtlamış ve referansları bol olan firmaları tercih edin.

Etiketler:

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir