OKULA HAZIRLIK

OKULA HAZIRLIK

Özel okullar kıyafetlerin daha modern, renkli, özgür ve rahat olmasına dikkat ediyor. Öğrencilerin zamanlarının büyük bir bölümünün geçtiği okulda sosyal aktiviteler ve dersler esnasında rahat edebilme özgürlüğü ile tasarlanan ürünler modayı takip eden alternatif ürünlerle zengin bir içerik sunuyor. Okulun logosunu koyduğu, mesajını Yazabildiği Doğa Koleji okul kıyafetleri hem görsel olarak daha modern dururken hem de tek tip olma kuralını da beraberinde getirmiş oluyor.

  Hazırlanan koleksiyonlarda ürünlerin kalitesi, sağlıklı hammadden üretilmesi, kullanılan boya malzemesinin kalitesi önce okul tarafından ve sonra da kullanıcı veliler tarafından titizlikle değerlendirilir. Okul, hayatın en güzel anılarının biriktiği, sevinç heyecan ve hüznün birlikte yaşandığı ve dostluk temellerinin atıldığı yerdir. Online olarak ürünleri inceleyebilir, yeni ürünlerle tanışabilir ve öğretmenlerin hazırladıkları doğa koleji okul kıyafetleri ihtiyaç listesini görebilirsiniz.

Okul kıyafetlerini okul süresi boyunca, okul saatlerinde hizmet veren My Doğa Store mağazalarından veya online olarak alabilirsiniz. Fatura ile ihtiyaç duyulan beden değişiklikleri yapılabilir. Renkli ürünler ve ürün üzerinde kullanılan renkli baskılar organik ve kanserojen madde içermeyen boyalarla yapılır. 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir