ÇIKMA PARÇALARLA ÇOK DAHA EKONOMİK ARAÇ TAMİRİ

ÇIKMA PARÇALARLA ÇOK DAHA  EKONOMİK ARAÇ TAMİRİ

Araç sahibi olmanın avantajları çok fazladır. Özellikle ayağının yerden kesilmesine alışık olan insanlar araçsız seyahat edemezler. Avantajları olduğu kadar dezavantajları da çok fazla olan araç kullanımlarında yıllık bakımların ve kasko sigortalarının ihmal edilmemesi gereklidir. Mekanik yapılara sahip otomobiller kaza, bakımsızlık ya da fazla yol yapıldığından dolayı oluşan aşınmalar nedeni ile oto servisleri her gün onlarca aracı tamir etmektedir. Çıkma parçalar bu anlamda sektör için ekonomik ve kaliteli yedek çıkma parça seçenekleri olmaktadır.

                Özellikle elektrik ve elektronik aksamları oldukça yüksek aralıklarda tamirat gerektirmekte ve fabrika çıkışı orijinal ürünler aynı sorunla tekrar karşılaşmamak adına önemli olmaktadır. Çıkma parçalar bu alanda tereddütte kalanlar için ekonomik seçimler olabilecektir. Ülkemizde kaza sayısı her geçen gün artmakta ve her kazada can kaybı yoksa en büyük teselli olmaktadır. Ancak bir kısmı hurda olan araçların tekrar tamiri mümkün olmamakta ve durumdaki araçların yedek parça sektörüne tekrar kazandırılması ile heba olmakta olan bir milli sermaye bu şekilde değerlendirilmektedir.

                Araç sahipleri bu durumlardan oldukça memnun olmakta ve motor beyinleri gibi çok pahalı olan yedek parçaları çok daha uygun fiyatlara satın alarak kendi araçlarını ekonomik fiyatlarla tamir ettirmiş olabileceklerdir. Yedek parça sektöründe izmir çıkma parça seçenekleri arasında elektrik- elektronik, kaporta, motor aksamları ve aksesuar alanında da dahi orijinal ve uygun fiyatlı parçalar bulabilmek mümkün olacaktır. 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir