ÇIKMA YEDEK PARÇA

ÇIKMA YEDEK PARÇA

Kaza yapmış, pert olmuş ve farklı sebeplerle kullanılamaz hale gelmiş arabalar, araç sahiplerinden veya sigorta şirketlerinde alınarak uzman ekiplerce, doğru ekipmanlar kullanılarak hurda araç yönetmeliğine uygun olarak parçalanır. Sağlam olan çıkma parça gerekli kontrolleri yapılır ve ihtiyacı olan kişilere satılır. Orijinal çıkma parçalar, yeni orijinallere göre çok daha uygun fiyatlı olur. Bu parçalar kullanılarak ülke ekonomisine ve kendi cebinize büyük faydalar sağlayabilirsiniz. Bir parça için günlerce hatta aylarca beklemenize gerek kalmaz.

                Gerekli orijinal parça için harcanan zaman ve enerji kaybı ortadan kalkar ve tüm dikkatinizi işinize verebilirsiniz. ile satışa sunulan orijinal yedek parçalar garanti altındadır. Çıkma parçalar yeni parçalara oranla çeşidine göre değişmekle beraber yarı yarıya tasarruf etmenizi sağlar. Yıpranma olasılığı fazla olan parçaları ucuza temin edebilirsiniz. Hasarlı araçlar sigorta şirketlerinin ihalelerine girilerek tamirciler tarafından satın alınır. Bir aracın hurdaya çıkabilmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen, ömrünü tamamlamış belgesi olması zorunludur.

                Tüm araç ve modeller için yedek parça sıkıntısı çekmeden arabanızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İstenilen model ve markaya ait parçalar kargo ile farklı illere de servis edilir. Parçanın araç ile uyumsuz olması durumunda ücret iade garantisi vardır. Örneğin, aynı renk ve modeldeki bir arabanın aynasını çıkma bulmanız halinde hem hazırlanmasını beklemezsiniz hem de çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir