İşçiler İçin Otomatik İskele

İşçiler İçin Otomatik İskele

 

İşçi güvenliği konusunda her ne kadar bir takım politikalar izlense de şirketler buldukları açıklardan yararlanarak işçilerinin hayatlarını riske atmaktan kaçınmamaktalar. Özellikle de inşaatların kaba işini devralmış olan taşeron şirketler bu konuda hiçbir tedbir almadan inşaata başlıyor. Eski tip ilkel iskelelere pek çok insan şahit olmuştur.

 

İnşaat öncesinde kurularak dış cephe işlemlerinde malzeme çıkarmada kullanılan bu sistemler işçilerin sağlığını tehdit etmekten başka bir işe yaramamakta. Modern teknolojilerle donatılmış otomatik iskelelerde ilkel türlerin aksine pek çok imkan elde etmek mümkün. Sağladığı kolaylıklarla işçilere rahatlık sağlayan ve gün içerisinde daha kısa sürelerde daha fazla iş yapma imkanı tanıyan bir sistem.

 

  Otomatik iskele sistemi üzerinde barındırdığı mekanizma sayesinde kattan kata çıkış ve inişlerde bir butona basmayı yeterli görüyor. Sistemin kullanışlı olması gerek işçi gerekse şirket açısından pek çok kolaylık sağlıyor. Uzunluğu ayarlanabilen platformlar üst üste bağlanmış kolonlardan oluşuyor. Oldukça yüksek oranlarda yük taşıma kapasitesi bulunan iskele sistemleri pek çok açıdan memnun ediyor. Sağladığı kolaylıklar ile herkesin iyiliğine olacak imkanlar doğuruyor.

 
Etiketler:

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir