BİO Shell Hangi Ülkelerde Hizmet Verir?

BİO Shell Hangi Ülkelerde Hizmet Verir?

 

Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana hizmet ağını hep geniş tutmuş olan BİO Shell şirketi zaman içerisinde dünyanın pek çok önemli ülkesine açtığı ofisi ile önemli faaliyetlerin altına imzasını atmayı başarmıştır. Küresel hizmetleriyle dikkat çeken şirketin ABD ve Romanya ülkelerinde üretim tesisleri yani; fabrikaları bulunuyor. Bu iki ülkede ürettiği yüksek kalitedeki ürünlerini dünyanın pek çok noktasına ulaştırabilmek adına Türkiye, Dubai, Almanya, Rusya, Ukrayna ve Türkmenistan gibi dağınık ofisler açmıştır. Buradaki amaç herhangi bir bölgeden mahrum kalmamak ve dünyada ne kadar önemli bölge varsa ürünlerin pazarlamasını o bölgelerde de yapmak. walnut shell üretimi ile adından daha sık söz ettiren şirket öğütülmüş kabukları doğaya doğrudan göndermek yerine yeniden kullanılabilir hale getiriyor.

 

Özellikle kozmetik sektörünün ceviz kabuğunun güzelleştirici etkisinden yararlanması için önemli bir fırsatı da ortaya çıkarmış olan şirketin kozmetik sektörü dahil onlarca sektörün önemli bir eksiğini kapattığı görülüyor. İnsanların tükettikleri ceviz kabuklarını işleyerek toz haline getiren dolayısıyla yeniden insanlığa yarar için bir nevi geri dönüşüme tabi tutan şirket doğadaki hiçbir unsurun boşa verilmemesini arzuluyor. Doğanın sunduğu kaynakların iyi değerlendirilmesi ve kabuklarının boşa verilmemesi adına ortaya çıkardığı ürünler büyük ses getiriyor. Yüksek kalitedeki öğütülmüş ceviz kabukları ile de tüm dünya genelinde konuşuluyor. Pecan Shell alanında da öncü şirketler arasında.

 

Ürünlerinde kaliteyi en yüksek sınırlarda tutmaya özen gösteren şirketin mühendisleri aracılığıyla yaptığı ar-ge çalışmaları sürekli olarak devam ediyor ve ortaya çıkan bir yenilik hizmet alanına vakit kaybetmeden dahil ediliyor. Yüksek teknolojili cihazlarla, yeni yöntemlerle üretimler yapılmakta ve ürünlerde kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmemekte. Bu da ürünlerin dünya çapında bir kaliteye ulaşmasına neden olmakta. Küresel çapta önemli bir şirket. Nutshell Filter sistemleriyle üretimlerini daha da kolaylaştırmakta.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir