İŞ YERİNİZİN TÜM ÖLÇÜM VE KONTOLLERİNİ BİZ YAPIYORUZ

İŞ YERİNİZİN TÜM ÖLÇÜM VE KONTOLLERİNİ BİZ YAPIYORUZ

İş ve hizmet üreten firmalar için bir takım uluslar arası değerler ve iş güvenliği standartları mevcuttur. Firma yöneticileri ve sahipleride bu değerleri standartlara uygun bir şekilde uygulama ve iş güvenliği tedbirlerini maksimum düzeyde sağlamak zorunluluğu bulunmaktadır. Bu değerler ve standartlarda yapılan işin cinsine, şirketin bünyesinde çalıştırdığı eleman sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Tüm bu değer ve standartların uygulanması ve denetlenmesi konusunda yetkili denetim ve mühendislik firmamız ortam ölçümleri gibi kontroller gibi birçok hizmeti vermektedir.

Bu standartların oluşturulmasında dünya örgütleri öncü kuruluşlardır. Bir takım deneyimler ve araştırmalar sonucu bazı temel standartlar oluşturulur ve sürekli olarak güncellenir. Devletlerde kendi iç dünyasında ve şartlarına uygun olarak bu standartları yasalaştırıp iş yerlerine uygulattırır. Kalabalık çalışma ortamları için güvenlik önemlidir. Firmalar için bunların uygulanması konusu oldukça hassas bir konudur. Olası ihmaller ve kazalarda yasalar gereği çok ciddi yaptırım ve tazminatlar bulunmaktadır. İş yerinizin ve firmanızın bu tarz yaptırımlarla karşılaşmaması için sizde tüm bu tedbirlerin tamamını uygulamanız gerekmektedir. Bu konuda sizlere en büyük yardımcı yetkili mühendislik ve denetim firmamız olacaktır. Hertürlü ölçüm ve periyodik kontrol sizin ve çalışanlarınız için büyük bir titizlikle yapılmakta ve raporlanmaktadır. Ayrıca firmanıza ait vinç ve forkliftlerin kaldırma kontrolleri gibi diğer denetimlerde firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız alanlarında en iyi üniversitelerden mezun olmuş, tecrübeli ve deneyimli mühendis kadrolarından oluşmaktadır. Bunun yanında firmamızda çalışan teknik elemanlarda her biri iyi yetişmiş, işini iyi bir şekilde yapabilen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere tüm bu hizmetleri profesyonel bu kadrolarımızla ve kurumsal firma kültürü ile vermeye devam etmekteyiz.

Firmamızın temel ilke ve prensipleri bellidir. Bizim işimiz ölçüm, kontrol ve denetimdir. Ve bu denetimleri toplumun yararına çalışan sağlığı ve geleceği için yapmaktayız. İş yerinizin topraklama ölçümü işide firmamız tarafından talep edildiği takdirde yapılmaktadır. Dünya standartlarına, devletin yasa ve mevzuatlarına bağlı olarak vermiş olduğumuz bu denetim hizmetleri her zaman en yüksek kalitede ve en kısa sürede yapılmaktadır. İyi çalışma ortamları için firmamız hep sizin yanınızdadır.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir