BİO Shell Tanıtım

BİO Shell Tanıtım

 

Dünyanın hemen her ülkesinde aktif bir düzeyde faaliyetlerini sürdüren BİO Shell şirketi öğütülmüş tarım ürünleri alanında uzman bir kadroya,  yüksek teknolojili üretim tesislerine sahiptir. ABD ve Romanya’da yaptığı üretimleri etkin bir pazarlama ağı kurarak tüm dünyaya ulaştırmayı başaran şirketin kısa bir süre içerisinde birden fazla sektörün gelişimine önemli katkılarda bulunduğunu ifade etmek mümkün. Hizmet verdiği alanda aldığı sorumlulukla pek çok şirkete örnek olacak faaliyetlerin altına imzasını atmış olan şirket walnut shell alanında olduğu kadar diğer alanlarda da etkin bir çalışma sergiliyor.

 

Çevre uyumlu, toksik madde içermeyen sağlıklı ürünleriyle başta kozmetik sektörü olmak üzere pek çok sektöre katkıda bulunmuş olan şirket  yüksek kalitede işlenmiş ceviz çekirdekleriyle sektörde bilinen şirketler arasında. Gıda sektörü, kozmetik sektörü gibi en önemli sektörlere katkıda bulunan şirketin faaliyetlerinde faydalılık esası araması insanlar için en güzel imkanların doğmasına neden olmuştur. Faaliyete başladığı ilk yıllardan bu yana doğanın sunduğu imkanları en güzel şekilde kullanarak faydalanılabilir ürünler ortaya çıkarmıştır. Güvenilir ürünleriyle marka prestijini yükselten şirketin Pecan Shell alanında kendini ispatladığından hiç şüphe yok. Merkez şubesi İstanbul’da bulunan şirketin şubesini ziyaret edebilir, ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tüm dünya genelinde etkin bir şekilde satışı gerçekleştirilen güvenilir ürünlerin altına imzasını atmakta.

 

Mühendislerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yüksek teknolojilerle donatılmış üretim tesislerinde badem, ceviz gibi ürünlerin kabuklarını çok iyi değerlendirmeyi başarmış ve bu konuda bir kalite çizgisi yakalamıştır. Dünya üzerinde nadir bulunabilecek kalitede ürünler sunması sürekli bir araştırma ve geliştirme çalışmalarında bulunması şirketi önemli kılan etmenlerden. Nutshell Filter yöntemleriyle elde ettiği unsurları işleyerek faydalı hale getiriyor.  Öğütülmüş tarım ürünleri konusunda bir dünya markası ve yıllar boyu bu şekilde kalacak gibi görünüyor.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir