KLİMA SERVİS VE MONTAJ HİZMETLERİ

KLİMA SERVİS VE MONTAJ HİZMETLERİ

Ev tipi klimalarınızda her tarz markaya hitap eden ve her sektörden olan klimalara toplu olanaklar sağlayan klima servisi hizmetleri kaliteli ve uzman kadroyla hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Montaj kurulum ve keşif işlemleri sorunsuzca ve hizmette sınır tanımayan bir anlayış ile gerçekleştiriyoruz.  Hangi saatte olursanız olun başvuru yapabilmenize olanak sağlayan ve belli bir düzene sahip olan son sistem teknolojiye hizmet vermektedir. Bize 7/24 her an ve her yerden ulaşabilirsiniz.

Klima montaj servis işlemlerinde ürün ambalajından düzenli bir şekilde çıkartılır. Yere koyulurken destek yapılır. Kaldırma işlemleri sorunsuzca olur ve klima montaj servisi bölüm çalışanları tarafından ürüne oldukça nazik davranılan bir anlayışla klima servisi hizmet vermektedir. Montaj kurulumu için teknik destek aldığınızda sizlere adres bilgisi ve istediğiniz saat sorulmaktadır. Asla saat dışında gelinmez sizlerin istekleri doğrultusunda hareket edilir. Galoş giyilir. Tertemiz olunur. Teknik servis hizmetlerinde bölümlerde farklı tekniker bulunmaktadır ve bu uygulanmaktadır. Her bölümde ayrı kadromuz var ve itina gösteren ekip ruhumuz bulunmaktadır. İşlem yapmak istediğiniz her birimde ayrı çalışan personelimiz bulunmaktadır. Montaj işlemlerinde iç ve dış ünitelere kontrollü ve sağlam bağlantı yapılmaktadır. Yapılan montaj işlemlerini değerlendirmeniz bizler için oldukça önemlidir. Servis hizmetinden sonra anket değerlendirmemize katılmanızı rica ederiz.

Montajda sorun çıkarsa herhangi bir problem yaşarsanız klima arıza servisi bölüm çalışanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca her türlü bakımlarınızıda sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Klima bakımları hayati derecede öneme sahiptirler. Bu konuda ihmalkar olmamanız ve bakımları düzenli bir şekilde yaptırmanız sizin kazancınız olacağını unutmayın. Bakımları yapılmış bir klima size daha yüksek bir verim sağlar, daha az enerji tüketir ve ömürleri çok çok uzun olur.

 

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir