Astropay Sistemi Nasıl İşler?

Astropay Sistemi Nasıl İşler?

 

Ön ödemeli kart sistemlerinde bulunan ödeme mantığı ile aynı mantığa sahip olan astropay ödeme sisteminde kullanıcıya verilen kart pin numarası ile ödeme gerçekleştirilir. Bu ödeme sistemini destekleyen platformların buna özel bir ödeme sayfası oluşturarak pin numaralarının geçerliliğini doğuracak bir sayfaya elinizdeki pinleri girmenizi istediği görülmekte.

 

Yeni aldığınız bir kartın üzerinde bulunan kullanılmamış pin numarasını girdiğiniz takdirde saniyeler içerisinde ödemeniz gerçekleşerek ödemenizin karşılığı olan ürün ya da hizmetler sizlere ulaştırılacaktır. Genelde oyun içi alışverişlerde tercih edilen bu ödeme sisteminin önceden belirlenen limitlere göre kullanıldığını söylemek mümkün. Harcamasını yapacağınız miktarı önceden sisteme ödemektesiniz ve sistem sizi yaptığınız ödemenin üzerine çıkarmayarak her bakımdan memnun bırakmakta. Ülkemizde astropay card satışı gerçekleştiren firmaların kdv ve komisyon payını ödemek durumundasınız. Belirlediğiniz miktarların cüzi bir miktar üzerinde ödeme yaptığınız takdirde tüm masrafları da karşılamış olacaksınız. Fazladan faiz ve kart ücreti gibi durumlarla karşılaştırmayan ödeme sisteminin kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir platforma vermek zorunda kalmadan ödeme yapabilme imkanı tanıdığını söylemek mümkün. Bu kartları kurumsal anlamda hizmet veren oluşumlardan temin etmeniz olası bir sorunda muhatabınızın profesyonel olmasını sağlayacaktır.

 

Bireysel anlamda satış yapan kimselerden uzak durmalı kurumlardan kart ihtiyacınızı karşılamalısınız. Basit bir işleme mantığına sahip olan ödeme yönteminin destekleme yapan web siteleri tarafından onaylandığı görülüyor. Dünya genelinde yüzlerce web sitesi bu ödeme sistemini tanımakta.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir