Paykasa Nedir

Paykasa Nedir

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte online ödemeler hayatımıza pek çok kolaylığı getirdi. Online ödeme imkanları sayesinde pek çok ürünü internet üzerinden rahatlıkla alabilmekteyiz. İnternette ürün satın alırken uyguladığımız çeşitli yöntemler mevcut. Bu yöntemler arasında yeni yeni hayatımıza girmeye başlayan paykasa yöntemi oldukça önemli yenilikler getiriyor. Paykasa yöntemi sayesinde internet üzerindeki pek çok ödememizi rahatlıkla yerine getirebiliyoruz.

Peki nedir bu paykasa? Paykasa ön ödemi bir ödeme sistemidir. Kredi kartıyla oldukça benzerlik göstermektedir. Ancak aradaki tek fark ön ödemenin gerekli olmasıdır. Paykasa skype ve facebook üzerinde sıkça kullanılan bir ödeme yöntemidir. İsteyenler için paykasa bozdurma seçenekleri de mevcuttur. Paykasanızı bozdurarak hesabınıza anında nakit geçişi yapılmaktadır. 

Paykasa ile ödeme yapmak oldukça kolaydır. Online site üzerinden bir pin kodu oluşturup bunu karşı tarafa yollamak yeterlidir. Pin kodu 16 hanelidir ve tamamen güvenlidir. Bu kodu ödeme yapacağınız kişiden bir başkası ile paylaşmamanız gerekmektedir. Bu sistemin en önemli özelliği kolay ödeme olanağı sunmasıdır. Kredi kartı ile ödeme yaparken CCV gibi bir çok güvenlik anahtarını girmeniz gereklidir. Ancak paykasa’da yalnızca 16 haneli bir kodu girmek yeterlidir. Ödeme anında gerçekleşir.

Paykasa kartında biriken paralarınızı sitemiz aracılığıyla çok rahat bir biçimde bozdurabilirsiniz. Küçük bir komisyon karşılığı paykasanızdaki paralar anında hesabınıza geçirilecektir. Sitemiz üzerinden paykasa ile ilgili ayrıntılı bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir