RAMRush Nedir? RAMRush Programı ve RAMRush İndir

RAMRush Nedir? RAMRush Programı ve RAMRush İndir

RAMRush, Ftweak firması tarafından geliştirilen bilgisayarınızın serbest bellek miktarını denetleyip optimize işlemleri yaparak bilgisayarınızın boş belleğini arttırmaya yardımcı, ücretsiz bir yazılımdır.

RAMRush Programı

RAMRush, bilgisayarınızı daha etkili şekilde kullanabilmeniz amacıyla bilgisayarınızda kullanmadığınız arka plan programlarını kapatıyor ve bazı özel optimize işlemleri gerçekleştiriyor. Yapılan bu optimizasyon çalışmaları sonucunda RAMRush bilgisayarınızın RAM Belleğinin kullanım oranını düşürerek size daha çok RAM belleği olan bir bilgisayar kullanım deneyimi sunmaya çalışıyor. Tüm hurafeleri bir kenara bırakacak olursak diğer yazılımlarda olduğu gibi RAMRush’da size ekstradan RAM vaat etmiyor. Sadece sahip olduğunuz kaynaklardan en iyi şekilde faydalanabilmenize yardımcı oluyor.

RAMRush, bilgisayarınızın bellek oranını arttırmaya yardımcı olurken bilgisayar içerisindeki meydana gelebilecek olası sistem sorunlarının da önüne geçerek size daha sorunsuz bir bilgisayar deneyimi sunmayı amaçlıyor.

RAMRush İndir

RAMRush sahip olabileceğiniz belki en iyi optimize yazılımı olmayacaktır. Yine de RAMRush’ın en en iyi ücretsiz optimize araçlarından biri olduğunu kabul etmek gerekiyor. Aşağıdaki linke tıklayarak RAMRush’ı indirme sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir