Ukrayna’da Dil Okulu

Ukrayna’da Dil Okulu

Ukrayna eski bir Sovyetler Birliği ülkesidir. Bu yüzden burada ana dil olarak Rusça konuşulmaktadır. Rusça eğitimi Belarus’tan sonra en yaygın şekilde Ukrayna’da verilmektedir. Dünya üzerinde pek çok Rusça öğrenmek isteyen kişi, buraya gelmekte ve kaliteli bir dil eğitimi almaktadır. Ukrayna’nın tercih sebeplerinden birisi de ekonomik yapısıdır. Oldukça ucuz olan şehir, bütçesine önem veren kişileri kendisine çekmektedir. Ukrayna yalnızca dil okulu olarak değil, şehir ve eğlence hayatıyla da sizlere pek çok imkan sunmaktadır. Burada hem eğitim alıp, hem de eğlenmek mümkündür. Aldığınız Rusça eğitimini pratiğe dökmek Ukrayna’da çok kolaydır. Sitemizi ziyaret ederek Ukrayna Dil okulu fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Baranoviç Türkiye’de Beyaz Rusya adıyla bilinen, resmi adı Belarus olan ülkede yer almaktadır. Belarus Kuzey Avrupa’da bulunur. Eski bir Sovyetler Birliği ülkesi olan Belarus’un ana dili Rusçadır. Baranoviç şehri Bu yüzden burada dil okulları çok yaygındır. Tam bir öğrenci yerleşimi olan Baranoviç şehri içinde barındırdığı imkanlar bakımından eğitim almak isteyenlere pek çok olanak sunmaktadır.  Minsk’e oldukça yakın olan Baranoviç şehri Özel araçla yaklaşık 1 saatte Minsk’te olabilirsiniz. Hızlı tren imkanları da mevcuttur. Kentteki pek çok kişi hafta sonlarını başkent Minsk’te geçirip daha sonra geri döner. Burada öğrencilere karşı hoşgörü sonsuzdur.

 

Baranoviç’in en önemli özelliklerinden bir tanesi, Baranoviç Devlet Üniversitesi ne ev sahipliği yapmaktır. Bu devlet üniversitesi 2004 yılında Belarus Cumhurbaşkanı’nın isteği doğrultusunda kurulmuştur. İçerisinde pek çok fakülte bulunmaktadır ve her geçen gün aralarına yenileri eklenmektedir. Kampüsü oldukça düzgün ve nizamidir. Büyük kütüphanelere ev sahipliği yapar. Burada Belarus’taki en iyi dil okulları bulunmaktadır. Kaydınızı yaptırarak üniversite bünyesindeki Rusça kurslarına katılabilir, kaliteli bir eğitim alma imkanı bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir