Giyinme Odası Sistemleri

Giyinme Odası Sistemleri

Giyinmek işini daha da hızlandıracak, renk, yakıştırma ve uyum işlemlerinde bu konuda işimizi rahatlatmak için bir odaya ihtiyaç duyulmaktadır. Yani bir bölüme girerek giyinme odasında bütün giyecekleri görebilirsiniz. Hayalinizde de bakarak desteklemiş olduğunuz kombinasyonlar yapmak son derece önemlidir. İçerisinde dolapların olduğu odalar işte bu istekleri her anlamda kolaylaştırmaktadır. Yaşam kalitemizi yükseltmek ve bu işlem için ayırdığımız zamanı oldukça kısaltmaktadır. Bu konuda en büyük yararı zamandan tasarruftur. Tüm kıyafetlerinizi düzenli şekilde bir arada gördüğünüz için bu konuda daha kolay seçim yapılmaktadır. Diğer bir faydası da psikolojik boyuttadır. Oda içerisinde tüm elbiselerinize görmüş olduğunuz için ne kadar çok alternatifinizin olduğunu sezinleyebilirsiniz. Kapalı bir dolap içerisinde hepsini bir bütün olarak görememenizden bir oda içerisinde sahip olduğunuz tüm kıyafetleriniz sizi görsel ve psikolojik olarak tatmin edebilmektedir.

Giyinme Odası Fiyatı Hesaplama

İlk olarak sistemimizde de yer alan online teklif kısmında ilgili bilgiler yazmanız durumunda en kısa sürede size fiyat bilgisi ulaşmaktadır. Tabi ki bu verilen giyinme odası fiyatı dolabın komple fiyatıdır. Fakat unutmamanız gereken konfor ilave istiyorum dendiği zaman bunu da belirtmeniz gerekmektedir. Odaya girdiğiniz zamanda tüm dolaplar otomatik aydınlanmakta, kendisi otomatik kapanabilir. Elektrikli asansörler askı, raylı aynalı yer alan bölüm, gizli kasa, kravatlık alanı gibi aksesuarları kapsamaktadır. Yani kullanmak istediğiniz dolaba ilave düzen ve konfor arttırıcı yardımcı parçalarda olabilir. Bu tarzda isteklerinizin de olabileceğini göz önünde bulundurarak çıkan rakama yüzde on gibi ufak bir konfor artıları kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Giyinme Odasında Tasarım

İki türlü sistem yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi box sistem, diğer bir sistem ise panel sistemdir. Box sistemleri kutu kutu dolapların yan yana konması ile yapılmaktadır. En büyük avantajlarından bir tanesi pratik kurulabilmesi ve demonte halinde getirilmesidir. İkinci büyük avantajları ise mobilya asma tavan yapılabilmesidir. Bu asma tavan yapısından dolayı bir kabine girmişsiniz gibi bir duygu yaratmaktadır. Daha sıcak bir ortam oluşturulabilir. Odanızın tavanında dolap birleşiminde tavan eğriliklerini göremezsiniz. Bu tasarım tavan hatalarını da tamamen yok etmektedir.

Etiketler:

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir