DAHA İYİ VE EKONOMİK EĞİTİM KOŞULLARI

DAHA İYİ VE EKONOMİK EĞİTİM KOŞULLARI

Polonya’da üniversiteye gitmek artık zor değil. Ülke tüm yabancıların rahatlıkla burada eğitim almaları için, özel bir sistem geliştirmiştir ve dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrenciler, kolay ve mutlu bir şekilde eğitim alabiliyorlar. Size her türlü yardım edecek özel bir sistem olan Polonya Eğitim Danışmanlığı sayesinde her şey kolaylaşıyor. Uçaktan indiğiniz an, gerekli tüm hizmet ve yardımları size sunan danışmanlar, eğitim süresince size bütün kolaylıkları sağlıyor. Lehçe dil yardımı, ingilizceniz yeterli değilse destek üniversite kayıt, konaklama, ikamet, ve daha ihtiyacınız olan tüm yardım ve olanakları sağlayan danışmanlar sayesinde, rahat bir üniversite dönemi yaşayacaksınız.

Polonya’da üniversite okumak maliyeti çok yüksek bir sorun değil. Hatta tüm Avrupa ülkelerine nazaran, daha ucuz diyebiliriz. Ülkemizde en basit bir devlet üniversitesinde dahi pahalı olabiliyorken, Polonyada Eğitim Ücretleri gayet makul ve ucuz. Eğer bir de Lehçe biliyorsanız bu daha da inebiliyor. Sağlam temellere dayalı, uygun ve ekonomik bir eğitim almak ve bunu Avrupa ülkelerinden birinde yapmak istiyorsanız, Polonya Üniversiteleridir sizin için çok uygun. Eğitim, yurt, gıda ve diğer ihtiyaçlar hesaplandığında, yaşam şartlarının da kolaylığı gözünüzden kaçmayacak.

Özellikle de tıp dalında verdiği eğitimlerin kalitesi dünyaca bilinmektedir. Bilinmelidir ki, Polonyada Eğitim almanın avantajları çok fazladır. Avrupa’nın en hızlı büyüyen ülkelerinin başında gelmektedir. Yaklaşık 500 üniversite vardır. Ve bütün üniversiteler, yüksek eğitim standartlarındadır. Ülkemizde lisans eğitimi 4 yıl iken, Polonya’da 3 yıldır. Bir yıl erken iş hayatına atılıyorsunuz ve bir yıl kârınız oluyor. Sağlam eğitim temelleri sayesinde, mezun olduktan sonra boşta kalmanız mümkün değil. Üstelik, mezun olduktan sonra, Polonya’da yasal olarak 1 yıl çalışabilir ve vatandaşlık alabilirsiniz. Bu üniversitelerin birisinden mezun olduğunuzda, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde tanınan bir diplomaya sahip oluyorsunuz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir